Hanzade Şarköy

Şemsiye Tente

Şemsiye tente sıklıkla evlerin balkonlarında, bahçelerinde, restoranların veya kafelerin dış mekanlarında kullanılır ve şık, zarif tasarımlarıyla dikkat çeker. Çınar tente firmamız siz değerli müşterilerimiz için bütün şemsiye tente modellerini üretmekte ve kumaş kalitesi, çeşitliliği ile olumsuz hava şartlarından sizleri korumak amacıyla tasarlanmaktadır. Tepede bulunan şemsiyesi ve ortada tabana doğru gelen destekleyici yapısı son derece dayanıklı olup, balkonunuzda uzun yıllar boyunca kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Tente ve branda sistemleri sektöründe öncü firmalar arasında yer aldığımız için tecrübelerimize dayanarak hizmetlerimizi güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız. İlerleyen yıllarda şemsiye tente modelimizi de geliştirmeyi ve daha iyi tente modelleri ile iş potansiyelimizi artırmayı hedeflemekteyiz.

Şemsiye Tente Modelleri ve Özellikleri

Evlerinizin balkonlarında yazın güneşin kavurucu sıcaklarından korunmak, kışın ise kar, yağmur, fırtına gibi doğa olaylarının olumsuz yönlerinden etkilenmemek için sizlere balkon şemsiyeleri ürünlerimizi tavsiye ediyoruz. Şemsiye tente modellerini sadece evlerin balkonlarında değil, çeşitli iş yerlerinin dış mekanlarında da kullanabilirsiniz. Geniş, rahat açılabilir ve portatif yapısıyla hayatınıza ekstra konfor katmaktadır. Dayanıklı kumaş yapısı ile de uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Su geçirmeyen, güneş ışığı altında rengi solmayan kaliteli kumaşlarımız sayesinde hayatınızda şemsiye tente ürünlerini kullanırken çok rahat edeceksiniz. Üçgen veya çeşitli geometrik şekillerden oluşabilen modellerimize göz atmak isterseniz sizleri satış ofisimize bekliyoruz. Web sitemiz üzerinden de çeşitlere bakabilir ve hayalinizdeki tenteyi anında sipariş verebilirsiniz.

Her büyüklükte alana uygun olacak şekilde çeşitli metrekare büyüklüğüne sahip olan tente şemsiye modellerimizi değişik renk kartelalarına sahip kumaşlarımızla tamamlayarak üretimini sağlam olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin aklındaki tasarımları daha iyi anlamak için tenteyi kullanacakları alanların ölçülerini aldıktan sonra işlemlerimize başlıyoruz. Bu sayede oluşabilecek bir mağduriyetin de önüne geçmiş oluyoruz. Tüm hizmetlerimiz garantili olduğundan dolayı belli bir süre içerisinde tentelerinizde deformite meydana gelirse anında bakım ve onarım çalışmalarımızı yapıyoruz. Hayalinizdeki yaşam alanlarına kavuşmanız için profesyonel çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.

Şemsiye Tente Fiyatları

Çınar Tente siz değerli müşterilerimiz için şemsiye tente fiyatları konusunda en ekonomik imkanları sağlamaktadır. İsteğinize göre fiyat aralıkları belirlenmekte ve iş öncesinde sizlere sunulan maliyet haricinde ek ücret talep edilmemektedir. Kullanım alanlarınızda şemsiye tente modellerini tercih ettiğiniz takdirde olmasını istediğiniz özellikleri bizlerle paylaşmanızın ardından tasarım çalışmalarımıza hızlıca başlıyoruz ve mümkün olan en kısa süre içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Kurulum ve montaj işlemleri için sizlerden ek bir ücret istemiyoruz. Müşterilerimizin tente ve branda sistemlerini kullanım esnasında sorun yaşamamaları için elimizden geldiğince titiz bir çalışma ortaya koyuyoruz. Böylelikle karşılıklı güvene dayalı hizmetlerimizden faydalanarak olumsuz hava koşullarından etkilenmemiş olursunuz. Aklınızdaki tente konseptini ortaya çıkarabilmek ve hayatınızı daha da kolaylaştırmak için Çınar Tente web sitemizi ziyaret ederek, çeşitlerimize göz attıktan sonra siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?