Murat Eğitim Kurumları

Mafsallı Tente

Tente , kalıcı olarak monte edilmiş, yuvarlanabilir veya katlanabilir bir perde ile kaplanmış çerçeve konstrüksiyonlarıdır . Cephedeki açıklıkları veya balkonlar, mantıklar ve teraslar gibi alanlarda aşırı güneş ışığından , parlamadan ve aşırı ısınmadan korurlar. Çınar Tente firması olarak yaz ve kış mevsimlerinde güvenle kullanabileceğiniz mafsallı tente modelimizi siz değerli müşterilerimiz için üretip, montaj ve teknik destek konularında her daim yanınızdayız. Profesyonel çalışanlarımızla birlikte ana tente parçalarından olan destek borusu, kumaş ve tente kutusu gibi bölümlerin nasıl monte edilmesi gerektiğini çok iyi biliyor ve işimizi özveriyle gerçekleştiriyoruz. Mafsalın kolları sağ ve sol olarak çiftler halinde düzenlenir. Geri çekildiğinde ise daima alanın seviyesine paralel olacak şekilde düzenlenmiştir. Sıklıkla metal yaylarla veya gaz basıncı amortisörleri ile donatılmış en az 3 eklemi (arka, orta ve ön kol eklemi) bulunur. Bu mekanizma gergin yapısıyla tentenin uzamasını sağlayacaktır.

Mafsallı Tente Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Mafsallı tente çeşitleri sıklıkla mağaza, cafe ve dükkanların önlerini güneş, yağmur, rüzgar gibi insanları rahatsız edici durumlara karşı korumak amacıyla tercih edilir. Ölçülerine gelecek olursak Çınar Tente ekibi olarak tenteyi taktırmayı düşündüğünüz alanın ölçülerini bizzat gelip yerinde görmemiz gerekmektedir. Firma olarak dilediğiniz ebatlarda tente üretimi gerçekleştirdiğimiz için kullanım alanınızın büyüklüğü ya da küçüklüğü bizim için önem arz etmiyor. Kaliteli kumaşlarla sizlere uzun yıllar yaşayabileceğiniz konforu ayağınıza getiriyoruz.

Mafsallı tente ölçüleri için ekipte çalışan profesyonel iş arkadaşlarımız tenteyi kullanmak istediğiniz alanın ölçülerini dikkatli bir şekilde aldıktan sonra çalışmalarımıza başlamaktayız. Ölçüleri alırken dikkat ettiğimiz en önemli detay; projeksiyon ve dış erişim konuları olmaktadır. Projeksiyondan kastımız; tentenizi kullanırken ne kadar açabildiğinizi ifade etmektedir. Dış erişim terimi ise tentenin açıldığı başlangıç noktasından en son uca kadar ulaşabilme kapasitesidir. Düşme profili de dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntıdır. Eğim açısı olarak da adlandırılan düşme profili mevzusu, tentenin kullanılacağı mekanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterecek ve ustalarımız bu açıyı en uygun şekilde ayarlayacaklardır. Bunların dışında tentenin kumaş çeşidini ve renklerini yine ofisimize gelerek karar verebilir ve hayalinizdeki tenteyi bizlere anlatarak yaşam alanlarınızı bambaşka bir boyuta getirebilirsiniz. En uygun mafsallı tente fiyatları için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Mafsallı Tente Modelleri Arasından Dilediğinizi Seçin!

Yıllardır profesyonel bir şekilde tente ve çadır dünyasında faaliyet gösterdiğimiz için tüm dünyada tente alanında meydana gelen yeniliklerden anında haberdar oluyor ve müşterilerimize mafsallı tente modelleri konusunda sayısız seçenek sunuyoruz. Çınar Tente kalitesini ilk bakışta anlayacağınızı garanti ederek beğendiğiniz her türlü modeli istediğiniz alana uygun bir şekilde monte ediyoruz. Kışın yağmur ve rüzgardan yazın ise güneşin kavurucu sıcaklarından korunmak için mafsallı tente parçaları için de bize ulaşabilir ve ekip arkadaşlarımızdan montaj sonrası teknik destek alabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?