Kasetli Tente

Tüm dünyanın modern çağda kullandığı ve Çınar Tente tarafından üretilip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulan kasetli tente modelimiz şık tasarımı ve kasetli sistemiyle dış mekanlarınıza estetik katmaktadır.

Kullanıcılarımızın kasetli tente modelini daha çok tercih etmelerinin sebebi; doğa şartlarından tam koruma sağlaması ve bakım, onarım ihtiyaçlarını en aza indirgemesidir.

Kasetli tente çeşidimizin çalışma mekanizması ise tente kumaşını kasetin içine rulo gibi sarmasıdır. Bu sayede rulo olarak düzenli sarılan tente kumaşı uzun yıllar kullanılabilir duruma gelmektedir.

Bu kapalı aynı zamanda açılabilir  kasetli tente modeli her iki durumda da müşterilerimize şık bir görüntü vermektedir.

Çınar Tente tarafından üstün teknoloji ve kaliteli kumaş kullanılarak dizayn edilen kasetli tente ürün çeşitlerimiz, konseptinize uygun olarak seçeceğiniz alüminyum ve tente kumaşı tercihlerinizle dış mekanlarınıza ve çeşitli kullanım alanlarınıza oldukça anlamlı bir ferahlık katacaktır. Tasarımcılarımızın zarif dokunuşları iş yerlerinizin değerini daha da artıracak ve kasetli tente çizgilerinin farkını her anlamda derinden hissedeceksiniz. Mekanlarınıza kasetli tente modellerimizinden kaynaklı gölgenin getirdiği ferahlık ile günlük yaşantınız daha konforlu hale gelecektir.

TEKNİK DETAYLAR

  • 2m – 7m aralığında genişlik ölçüsü
  • 1,5m – 4m aralığında açılım ölçüsü
  • 0° – 45° arası kademesiz eğim ayarı
  • RAL 9016 elektrostatik toz boyama
  • Alüminyum enjeksiyon bağlantı sistemi
  • Alüminyum ekstrüzyon taşıyıcı profiller
  • Yağmur suyu için özel tahliye kanalı
  • Teflon katkılı, UV etkili akrilik kumaş
  • Kumaş sistemini %100 koruyan gövde
  • Uzaktan kumandalı LED aydınlatma

Kasetli tente fiyatları, ürünün ebatlarına  göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda  üzerinde  kullanılacak olan branda  kumaşı müşteri tercihine göre seçildiği için, kasetli tente fiyatları konusunda ilk olarak kullanılacak malzemelerin belirlenmesi gerekmektedir. Döviz kurunun da kasetli tente fiyatlarında  büyük rol oynadığını bilmek gerekir.

Detaylı bilgi için iletişim geçiniz .  . .

Kasetli Tente

Çeşitli kumaş seçeneklerinden oluşan ve sağlam destekleyici yapılarıyla açılıp kapanabilme özelliğiyle dikkat çeken kasetli tente modelleri, siz değerli müşterilerimiz için Çınar Tente firmamız tarafından üretilmektedir. Alanında uzman ve çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdüren ekip arkadaşlarımız siparişlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayıp istediğiniz alana kasetli tente ürünlerimizi monte etmekte ve bu sayede mevsimlerin olumsuz hava koşullarından minimal düzeylerde etkilenmenizi sağlamaktadır. İmalat aşamasında tente üretiminde kullandığımız kumaşların kalitesi sizleri her türlü hava şartlarına hazır hale getirmekte ve kasetli tente ürünlerimizi kullandığınız takdirde eğer bir işletme sahibi iseniz cironuzda artış yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Açılır kapanır kasetli tente modellerimizi işyerleriniz haricinde evlerinizde de kullanabilirsiniz. Balkon ya da teraslarda harika bir yaşam alanı yaratmak için, bahçenizde güneş, yağmur ya da rüzgar gibi doğa olaylarının olumsuz etkilerinden korunmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Kasetli Tente Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

Tam kasetli tente ürünlerimiz adından da anlaşılacağı üzere tamamen kapanıp açılabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede oldukça portatif bir kullanım sağlamakta ve alan kaplama konusunda sizleri yormamaktadır. Montaj aşamasında ise sizler siparişi verdikten sonra Çınar Tente profesyonel çalışanları ivedi bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Değerli müşterilerimiz için yıllardır tente ve branda sistemleri alanında çalışmalarımızı yapıyor ve sizleri yaşam alanlarınız içerisinde evrenin olumsuz şartlarından elimizden geldiğince korumaya devam ediyoruz. Kaliteli, yıpranmaz kumaş ve destek yapılarından oluşan kasetli tente ürünlerimizin montajı aşamasında sizlere yardımcı olduktan sonra belirli bir süre ürün ve kurulum garantisi sağlıyoruz. Çünkü yaptığımız işe ve verdiğimiz hizmete sonuna kadar güveniyoruz.

Tente ürünlerinizi sipariş verdikten sonra kasetli tente montajı hakkında kara kara düşünmenize gerek yok. Çınar Tente, siparişlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamakta ve montaj, kurulum esnasında profesyonel desteklerini sizlerden asla esirgememektedir. Bu sayede sizler de katlanabilir tente modellerini hayatınıza alarak güneş ışınlarından ya da rüzgar, yağmur, kar, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından tam donanımlı bir şekilde korunmuş olursunuz. Müşterilerimizin yıllardır bizi tercih etmelerindeki en önemli sebep, onlara sunduğumuz hizmet ve hızlı montajdır. Böylece siparişlerinizi bekletmeden anında yapmaktayız ve yaşam alanlarınız içerisinde hayatınızın akışını daha konforlu bir şekilde yaşamanıza imkan sağlamaktayız.

Kasetli Tente Fiyatları

Çınar Tente olarak kuruluşumuzdan bu yana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında alanında uzman profesyonellerle birlikte siz değerli müşterilerimize en uygun kasetli tente fiyatlarını sağlamak için büyük çaba gösteriyoruz. Ofisimize geldiğiniz takdirde dudak uçuklatan rakamlar yerine daha kaliteli hizmeti daha ekonomik fiyatlara almış olacaksınız. Ayrıca web sitemiz üzerinden de istediğiniz kasetli tente modelini detaylarıyla birlikte sipariş vererek satın alabilirsiniz. Bu sistemlerin en önemli özelliği uzun süre kullanılabilir olmasıdır. Dolayısıyla fiyatlandırma aşamasında tüm detayları sizlere anlatarak bir tablo eşliğinde sizlere liste sunmaktayız. Daha sonra ise ihtiyacınıza yönelik tente ve branda sistemlerini ekonomik fiyatlara bulabileceksiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?