Kış Bahçesi Projeler

seffaf-branda-kis-bahcesi-12
Şeffaf Branda
Kış Bahçesi
mudo-kis-bahcesi-1
Sn. Kayhan Karaçelik
Kış Bahçesi
mudo-kis-bahcesi-1
Mudo
Kış Bahçesi
maslak-kis-bahcesi-1
Maslak 1453
Kış Bahçesi
acilim-otomotiv-kis-bahcesi-1
Açılım Otomotiv
Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, insanların evlerinde kendilerine özel olarak yaptıkları biz yaşam alanı olarak bilinir. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyen kişiler bahçelerinde ufak bir kış bahçesi konsepti ile biraz olsun farklı dünyaların keşfine çıkabilme fırsatı elde edebilmektedir. Bizler de Çınar Tente firması olarak bu konuda müşterilerimizin bizden istedikleri tasarımı iyi bir şekilde anladıktan sonra çalışmalarımıza başlamaktayız. Öncelikli olarak bütün işlerimizde olduğu gibi kış bahçesi tasarımları için ilk olarak bir iş planı yapıyor ve sonrasında çalışmalarımıza başlıyoruz. Aklınızdaki modeli daha iyi anlayabilmek ve kış bahçenizi nereye kurmak istiyorsanız bu yönde planlarımızı gerçekleştiriyoruz. İster evinizin balkonunda, isterseniz de bahçenizde dilediğiniz görüntüye sahip olmak ve farklı bir yaşam alanı yaratmak sandığınız gibi zor değil. Sizler de sevdiklerinizle beraber yılın her mevsiminin tadını çıkarabilmek için bu tasarımları hayatınızda deneyimleyebilme imkanına Çınar Tente farkıyla kavuşabilirsiniz.

Kış Bahçesi Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerimizin hayatlarında her alanda kullanabilecekleri tasarımları yapmak için hayal gücümüzün yanında kullandığımız malzemelerin kalitesine de son derece önem veriyoruz. Çünkü bu sistemler uzun ömürlü olmalı ve insanların yaşam kalitesini daha da artırmalıdır. Sizlere sürekli sorun çıkaran, tadilat isteyen konseptler yerine, yaratıcı, sağlam ve kaliteli çalışmalar ortaya çıkarmak kesinlikle daha heyecan verici olmaktadır. Bu yöne çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve mini kış bahçesi fikrinizi ve diğer hayallerinizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kış bahçeleri adından sadece kış mevsimlerinde kullanılabileceği fikri oluştursa da aslında durum bundan biraz farklıdır. Çünkü bu sistemler yılın 4 mevsiminde de kullanılabilir bir şekilde firmamız tarafından tasarlanır. Yazın sıcağından korunmak ve kavurucu hava koşullarından etkilenmemek için de tercih edilmektedir. Sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinin tadı yine kış bahçesi konseptleri ile bambaşkadır. Dolayısıyla kışın şömineli kış bahçesi daha iyi olup içinizi ısıtırken, yazın ise sizleri yağmur, rüzgar ve güneşin olumsuz etkilerinden korumak amaçlı çeşitli kış bahçesi tasarımları firmamız tarafından üretilmektedir. Destekleyici yapıların yanı sıra, etrafı dilerseniz camdan dilerseniz de sağlam, kaliteli kumaşlardan yapılmaktadır.

Kış Bahçesi Sistemlerinin Fiyatları

Çınar Tente olarak kış bahçesi fiyatları konusunda sektörde ekonomik hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Çünkü kullandığımız ham maddelerin büyük çoğunluğu yerli üretimdir ve durum böyle olunca fiyatlar konusunda müşterilerimize de büyük avantaj sağlamaktadır. Tasarımları oluştururken fiyat kısmında dikkat ettiğimiz en önemli nokta, kullanılan malzemelerin özellikleri ve çeşitliliği olmaktadır. Ayrıca bahçenin tasarlanacağı alanın büyüklüğü de önemlidir. Balkon, bahçe, cafe, restoran gibi alanlara kurulabileceği gibi işletmelerin dış mekanlarına da bu sistem yerleştirilebilir. Dolayısıyla içerisinde insanların streslerini atabilecekleri bu tasarımları ortaya çıkarmak müşteri diyaloğumuz neticesinde gerçekleştirilir. Kış bahçesi tasarımlarımız için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki konsepti bizimle paylaşarak hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?