Mafsallı Tente

Çınar Tente Türkiye’nin tente profesyonelleri arasında yerini almış olup kendi geliştirdiği çok çeşitli ürün yelpazesiyle tente alanında büyük fark yaratmıştır.

Çeşitli tente modelleri ile rakipleri arasından sıyrılmayı başarmış, kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile hedeflerine kısa sürede ulaşmayı bilmiştir.

Gerek imalat safhasında gerekse çalışanların güvenliği ve müşteri memnuniyeti aşamalarında tam dikkat sarf ederek büyük projelerin üstesinden gelmeyi başarmıştır.

Çınar Tente olarak tüm Türkiye’de çalıştığımız alanlarla yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve ona göre çalışıyoruz.

Çınar Tente şirketi olarak ürettiğimiz birçok model arasından Mafsallı Tente ürünümüzü sizlere sunmak isteriz. Mafsallı tente modelimiz alışılmış klasik tente modeline Çınar Tente dokunuşunu barındırır. Ayrıca diğer ürün çeşitlerimiz içerisinde en ekonomik olandır. Kullanım alanınızda duvara veya tavana monte ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mafsallı Tente modelimize isterseniz uzaktan kumanda özelliği ekleyip rahat bir aç kapa yapabilir, isterseniz de olumsuz hava şartlarından etkilenmemek adına rüzgar sensörü taktırabilirsiniz. Kullandığımız kumaşlar oldukça kaliteli olup zengin renk ve çeşitliliğe sahiptir.

GÜNEŞ İLE ARANIZDA SADECE BİZ VARIZ

Mafsallı tente,  genelde eklem anlamına gelen “mafsal” kelimesinden türetilmiştir. Mafsallı tente neredeyse her mekana uyum sağlayan görüntüsü ile en fazla kullanılan tente modellerdendir. Her mekana uyum sağlayabilir ve üzerine amblemler logolar veya istenilen her hangi bir yazı gelebilir. Ön tarafındaki saçaklar genelde  firma isimleri için kullanılır ve firmanın reklamını yapması için elverişli alanlara  sahiptir. Mafsallı tente her mevsim kullanılabilir sadece eklem kısımlarında  yapılan küçük değişiklikler, mafsallı tenteyi 4 mevsim kullanmamıza olanak sağlamıştır. Mafsallı tentenin ön tarafı, 3.5 metreye kadar uzayabilir ve  bu sayede mekanlarımızı yaz, kış demeden güvenilir bir koruma  altına alır.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente denince  ilk akla gelen, kullanım alanlarının oldukça fazla olduğu ve tente modelleri arasında en çok tercih edilen ürün olduğunu söyleyebiliriz. Mafsallı tentenin sahip olduğu alüminyum enjeksiyon döküm parçalar sayesinde  uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Bu sebep ile market, kafe, restoran, küçük işletmeler tarafından çok tercih edilen bir tente modelidir. Uzun ömürlü yapısı sayesinde  tente masrafını minimum dereceye kadar düşürmektedir. Mafsallı tente oldukça fazla renk seçeneğine sahiptir, elektrostatik sprey boya sayesinde  istenilen renklerde ve desenlerde üretilir ve montajı gerçekleştirilir. Mafsallı tenteler 1.50, 2 , 2.50 veya 3 metre  ileriye doğru açılabilir, bu tentenin boyutuna ve brandanın ölçülerine göre değişiklilik göstermektedir.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?