Körüklü Tente Projeler

viva-koruklu-tente-1
Viva Coiffure
Körüklü Tente
tostcu-koruklu-tente-1
Tosçu
Körüklü Tente
tekfen-sitesi-koruklu-tente-1
Tekfen Sitesi
Körüklü Tente
sariyer-vizyon-sitesi-koruklu-tente-3
Sarıyer Vizyon Sitesi
Körüklü Tente
sariyer-maden-koruklu-tente-1
Sarıyer Maden
Körüklü Tente
lezzedar-koruklu-tente-1
Lezzedar Cafe & Bistro
Körüklü Tente
kahve-dehasi-koruklu-tente-1
Kahve Dehası
Körüklü Tente
nida-koruklu-tente-1
Kabataş Nida Apartmanı
Körüklü Tente
hanzadekoruklu-tente-1
Hanzade Şarköy
Körüklü Tente
guzelce-guzelsehir-koruklu-tente-1
Güzelce Güzelşehir
Körüklü Tente
eligran-cafe-koruklu-tente-2
Eligran Cafe
Körüklü Tente
doruk-amca-koruklu-tente-3
Doruk Amca
Körüklü Tente
calista-koruklu-tente-1
Calista
Körüklü Tente
by-mami-fashion-koruklu-tente-1
by Mami Fashion
Körüklü Tente
big-yellow-taxi-koruklu-tente-1
Big Yellow Taxi
Körüklü Tente
yeni-eser-sitesi-koruklu-tente-1
Beylikdüzü Yeni Eser Sitesi
Körüklü Tente
bahcesehir-balkon-koruklu-tente-1
Bahçeşehir Balkon
Körüklü Tente
seyid-ali-apartmani-koruklu-tente-1
Avcılar Seyit Ali Apartmanı
Körüklü Tente
avcilar-guven-apartmani-koruklu-tente-1
Avcılar Güven Apartmanı
Körüklü Tente
aplus-koruklu-tente-1
A+Plus Gayrimenkul
Körüklü Tente

Körüklü Tente

Sektörde tente ve branda sistemleri konusunda emin adımlarla ilerleyen Çınar Tente firmamız, körüklü tente çeşitleriyle de müşterilerine uygun fiyatlı hizmetler sunmaya devam etmektedir. Yıllardır tente yapımında uzman olduğumuz için müşterilerimiz tarafından da en çok tercih edilen firmalar arasında yerimizi aldık. Körüklü tente genelde insanların balkonlarında kullandıkları yarım karpuz şekline benzemekte ve güneş ışınlarından koruyucu etkiye sahip olmaktadır. Sadece güneş ışınları değil aynı zamanda yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava şartlarında da büyük önem kazanmaktadır. Evlerinizin balkonlarında kullanabileceğiniz gibi körüklü tenteleri işyerlerinin camlarında, cafe ve restoranların girişlerinde de kullanım kolaylığı açısından tercih edebilirsiniz.

Körüklü Tente Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Körüklü tente tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, tentenin yapıldığı kumaşın ve sistemin kaliteli olmasıdır.Geri kalan renk, ölçü gibi detayları Çınar Tente müşteri temsilcilerimizle görüşerek fikrinizi söyleyebilir ve size en uygun tentenin çok kısa bir süre içerisinde yapılıp monte edilmesini sağlayabilirsiniz. Sıklıkla balkonların, pencerelerin veya işyerlerinin önleri için tercih edilen körüklü tente modellerimiz müşterilerimizin isteğine göre çeşitli kumaş ve renk kartelalarından belirlenmekte ve çalışmalarımız bu doğrultuda yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren çalışanlarımız kurulum ve montaj aşamasında sizlere asla zorluk çıkarmamakta, tüm işlemler birkaç iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Körüklü tente tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kullanım alanına uygun ölçülerin belirlenmesidir. Eğer ölçülere uygun olmayan bir model tercih ettiğinizde büyük ya da küçük bir tente ortaya çıkacağı için görünüm olarak hoş olmayacaktır. Bu durumun önüne geçebilmek için Çınar Tente firmamızla görüşüp tente siparişiniz için gerekli ölçülerin doğru bir şekilde alınmış olmasına dikkat etmelisiniz. Körüklü tente malzemeleri konusunda firmamız oldukça kaliteli metalleri ve kumaşları kullandığı için siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kullanım garantisi sunmaktadır. Bir tentede olması gereken temel şey sağlamlık ve uzun ömürlü olacak şekilde kullanım sağlamasıdır. Kullandığımız ham maddeler kesinlikle günlük hayatınızda sizlere sorun çıkarmayacak ve uzun yıllar sizlerle birlikte olacaktır.

Körüklü Tente Fiyatları Nasıldır?

Çınar Tente firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli tente ürünlerini ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Körüklü tente fiyatları konusunda araştırma yapacak olursanız uygun rakamların firmamızda bulunduğunu görebilirsiniz. Fiyat tablosu oluştururken dikkat ettiğimiz en önemli detay kullanılan malzemelerin özellikleridir. İstenilen ve daha fazla tercih edilen ürünlerde fiyat aralıklarımızı daha stabil tutmaya çalışarak müşterilerimizin hak ettiği kaliteye ulaşmalarını sağlıyoruz. Kısa sürede tente ve branda sistemleri sektöründe bu kadar büyük bir başarıyı yakalamamızın en temel sebebi ise çalışanlarımızla birlikte oldukça hassas çalışma performansı göstermemizdir. Bunun haricinde ihtiyacınız olan körüklü tente çeşitleri için firmamız web sitesinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?