Körüklü Tente

Çınar Tente şirketimiz tarafından üretilen ve değerli müşterilerimizin kullanımı için piyasaya sunduğumuz bir diğer tente modelimiz ise körüklü tentedir. Gerek kumaş kalitesi gerek ise kullanılan alüminyum ve diğer metal çeşitleri sayesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Körüklü tente çeşidi tasarlarken kesinlikle kırılma veya paslanma yapmaması ve mekanlarınızda, evlerinizde veya işyerlerinizde kullanım kolaylığı sağlaması açısından kullanım ömrünü uzatan, sağlamlık katan malzemeler kullandık.

tente,tenteci,tente fiyatları,tente ve branda , mafsallı tente , kasetli tente , karoser tente , kış bahçesi , win tente , şemsiye tente , güneş tentesi , pergole tente , pergola tente , açılabilir tente , cafe tentesi , tente nedir , kamyonet tente, karoser tente , balkon tente , sarıyer tente , zekeriyaköy tente , sabit tente , yarasa tente

Dolayısıyla mekanizma ve kilit sisteminde herhangi bir arıza durumu yaşamanız söz konusu değildir. Titiz kullanım sağlandığı takdirde sizlere uzun yıllar kullanabilme imkanı verecektir.

Körüklü tente modelimizi evlerinizde pencere ve  balkon detayında, işletmelerinizde ve bilumum kullanılabilecek her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çınar Tente tarafından tasarlanan kaliteli ve kullanışlı iskelet yapısı ve görsel şölen sunan kumaş renkleri sizlere daha pratik ve konforlu bir hayatın kapılarını aralamaktadır.

Körüklü Tente modelimizin kullanımı çoğunlukla manueldir ve açma kapama işlemlerini tek hamleyle halledebilirsiniz. Müşterilerimizin bu ürünü seçmelerindeki bir diğer neden de bu açma kapama kolaylığıdır diyebiliriz. Tente sektörü içinde körüklü tente çeşitleri diğer modellere nazaran daha ekonomik ve daha işlevsel yapısı nedeniyle en çok satanlar grubunda uzun yıllar yerini korumaktadır.

Körüklü Tente

Sektörde tente ve branda sistemleri konusunda emin adımlarla ilerleyen Çınar Tente firmamız, körüklü tente çeşitleriyle de müşterilerine uygun fiyatlı hizmetler sunmaya devam etmektedir. Yıllardır tente yapımında uzman olduğumuz için müşterilerimiz tarafından da en çok tercih edilen firmalar arasında yerimizi aldık. Körüklü tente genelde insanların balkonlarında kullandıkları yarım karpuz şekline benzemekte ve güneş ışınlarından koruyucu etkiye sahip olmaktadır. Sadece güneş ışınları değil aynı zamanda yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava şartlarında da büyük önem kazanmaktadır. Evlerinizin balkonlarında kullanabileceğiniz gibi körüklü tenteleri işyerlerinin camlarında, cafe ve restoranların girişlerinde de kullanım kolaylığı açısından tercih edebilirsiniz.

Körüklü Tente Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Körüklü tente tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, tentenin yapıldığı kumaşın ve sistemin kaliteli olmasıdır.Geri kalan renk, ölçü gibi detayları Çınar Tente müşteri temsilcilerimizle görüşerek fikrinizi söyleyebilir ve size en uygun tentenin çok kısa bir süre içerisinde yapılıp monte edilmesini sağlayabilirsiniz. Sıklıkla balkonların, pencerelerin veya işyerlerinin önleri için tercih edilen körüklü tente modellerimiz müşterilerimizin isteğine göre çeşitli kumaş ve renk kartelalarından belirlenmekte ve çalışmalarımız bu doğrultuda yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren çalışanlarımız kurulum ve montaj aşamasında sizlere asla zorluk çıkarmamakta, tüm işlemler birkaç iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Körüklü tente tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kullanım alanına uygun ölçülerin belirlenmesidir. Eğer ölçülere uygun olmayan bir model tercih ettiğinizde büyük ya da küçük bir tente ortaya çıkacağı için görünüm olarak hoş olmayacaktır. Bu durumun önüne geçebilmek için Çınar Tente firmamızla görüşüp tente siparişiniz için gerekli ölçülerin doğru bir şekilde alınmış olmasına dikkat etmelisiniz. Körüklü tente malzemeleri konusunda firmamız oldukça kaliteli metalleri ve kumaşları kullandığı için siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kullanım garantisi sunmaktadır. Bir tentede olması gereken temel şey sağlamlık ve uzun ömürlü olacak şekilde kullanım sağlamasıdır. Kullandığımız ham maddeler kesinlikle günlük hayatınızda sizlere sorun çıkarmayacak ve uzun yıllar sizlerle birlikte olacaktır.

Körüklü Tente Fiyatları Nasıldır?

Çınar Tente firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli tente ürünlerini ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Körüklü tente fiyatları konusunda araştırma yapacak olursanız uygun rakamların firmamızda bulunduğunu görebilirsiniz. Fiyat tablosu oluştururken dikkat ettiğimiz en önemli detay kullanılan malzemelerin özellikleridir. İstenilen ve daha fazla tercih edilen ürünlerde fiyat aralıklarımızı daha stabil tutmaya çalışarak müşterilerimizin hak ettiği kaliteye ulaşmalarını sağlıyoruz. Kısa sürede tente ve branda sistemleri sektöründe bu kadar büyük bir başarıyı yakalamamızın en temel sebebi ise çalışanlarımızla birlikte oldukça hassas çalışma performansı göstermemizdir. Bunun haricinde ihtiyacınız olan körüklü tente çeşitleri için firmamız web sitesinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?