Pergola Tente

Pergola Tente modelimizin kullanım alanı çok geniş olup, cafe, restoran, teras ve bahçe gibi açık kullanım alanlarınızın kapalı alanlara dönüştürülmesi için dizayn edilmiş, istenirse otomatik olarak da ayarlanılabilen bir tente modelidir.

Yarı açık alanlarınızı dört mevsim de kullanabilmeniz için Çınar Tente tasarımcıları tarafından üretimi sağlanmıştır.

Tente, mekanlarınıza daha şık ve ferah bir kullanım alanı katarak kullanım alanlarından en ideal fayda sağlamınıza yardımcı olacaktır.

Pergola tente modelimiz isterseniz bağımlı isterseniz bağımsız alanlarınızda kullanabileceğiniz harika bir kapatma sistemi düşünülerek tasarlanmıştır. Değişik renk ve zengin ürün yelpazemizle pergola tente ürünlerimiz dış mekanları daha kullanışlı kılar.

Yaşam alanlarınıza ferahlık katar. Genel olarak önden destekli direkler veya isteğe göre duvara monte edilebilen askılı materyaller kullanılarak uygulanabilir. Ön direkler kullanılmadığı takdirde cafe veya restoran manzaralarından daha fazla istifade edilebilir.

Pergola tente, modern görünüşü ve şık kıvrımlarıyla mekanlarınıza estetik bir görünüm katar. Çınar Tente markası kalitesinde yapılan pergola tente türlerimiz dinamik dokusuyla yaşamdan keyif almanıza olanak sağlar.

Pergola Tente Özellikleri

Pergola tente özellikleri, kullanılan malzemeye göre  değişmektedir. Pergola tente, özel çekme alüminyum profiller yardımıyla daha sağlam bir yapıya kavuşturularak uzun yıllar dayanıklılığını koruması sağlanır. Pergola tente her renk ve desende  imalatı yapılabilir. Elektrostatik boya sayesinde  istenilen renklerde  ayarlanır ve müşterinin dilediği renkte pergola tente tasarlanır.

Pergola sistemleri kullanılan alanlarda büyük etki yaratmakla birlikte, mekanın kalitesini üst düzeylere çekebilir. Son yıllarda  gelen kapalı mekanda  sigara  yasaklarına, pergola tente ile rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz. Sigara dumanı altında  kalan mekanın havalandırılması saniyeler içinde  gerçekleşir veya aniden bastıran bir yağmurdan kurtulmak da  aynı süreçte gerçekleşebilir.

KONFOR İLE MODERN TASARIMI BİRLEŞTİRDİK

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?