Pergola Tente

Pergola Tente modelimizin kullanım alanı çok geniş olup, cafe, restoran, teras ve bahçe gibi açık kullanım alanlarınızın kapalı alanlara dönüştürülmesi için dizayn edilmiş, istenirse otomatik olarak da ayarlanılabilen bir tente modelidir.

Yarı açık alanlarınızı dört mevsim de kullanabilmeniz için Çınar Tente tasarımcıları tarafından üretimi sağlanmıştır.

Tente, mekanlarınıza daha şık ve ferah bir kullanım alanı katarak kullanım alanlarından en ideal fayda sağlamınıza yardımcı olacaktır.

Pergola tente modelimiz isterseniz bağımlı isterseniz bağımsız alanlarınızda kullanabileceğiniz harika bir kapatma sistemi düşünülerek tasarlanmıştır. Değişik renk ve zengin ürün yelpazemizle pergola tente ürünlerimiz dış mekanları daha kullanışlı kılar.

Yaşam alanlarınıza ferahlık katar. Genel olarak önden destekli direkler veya isteğe göre duvara monte edilebilen askılı materyaller kullanılarak uygulanabilir. Ön direkler kullanılmadığı takdirde cafe veya restoran manzaralarından daha fazla istifade edilebilir.

Pergola tente, modern görünüşü ve şık kıvrımlarıyla mekanlarınıza estetik bir görünüm katar. Çınar Tente markası kalitesinde yapılan pergola tente türlerimiz dinamik dokusuyla yaşamdan keyif almanıza olanak sağlar.

Pergola Tente Özellikleri

Pergola tente özellikleri, kullanılan malzemeye göre  değişmektedir. Pergola tente, özel çekme alüminyum profiller yardımıyla daha sağlam bir yapıya kavuşturularak uzun yıllar dayanıklılığını koruması sağlanır. Pergola tente her renk ve desende  imalatı yapılabilir. Elektrostatik boya sayesinde  istenilen renklerde  ayarlanır ve müşterinin dilediği renkte pergola tente tasarlanır.

Pergola sistemleri kullanılan alanlarda büyük etki yaratmakla birlikte, mekanın kalitesini üst düzeylere çekebilir. Son yıllarda  gelen kapalı mekanda  sigara  yasaklarına, pergola tente ile rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz. Sigara dumanı altında  kalan mekanın havalandırılması saniyeler içinde  gerçekleşir veya aniden bastıran bir yağmurdan kurtulmak da  aynı süreçte gerçekleşebilir.

KONFOR İLE MODERN TASARIMI BİRLEŞTİRDİK

Pergola Tente

Yılın dört mevsiminde açık havada sevdiklerinizle beraber mükemmel zamanlar geçirirken olumsuz hava koşullarından etkilenmemeniz için Çınar Tente olarak yıllardır profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle açık hava bölümleri olan restoranlar, pergola tente modelleri müşteri kapasitesini artırmakla kalmayıp, tasarımlarına da şık bir dokunuş yaparak kendilerini daha nezih bir mekan haline getirebilmektedir. Böylece açık havada faaliyet gösteren firmalar ve restoranlar güneş ışınlarından ve uzun süre ısı dalgalarına maruz kalmaktan korunabilmektedir. Üstelik evlerde de kullanılabilen pergola tente sistemleri, geleneksel veranda sistemine nazaran daha iyi bir kalkan görevi görmektedir. Müşterilerinize bir işletme olarak daha iyi bir konfor sağlamak istiyor ve cironuzu tavana çıkarma amacını güdüyorsanız Çınar Tente firmamız ile iletişime geçerek sektörün lideriyle birlikte çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Pergola Tente Çeşitleri Nelerdir?

Ofislerde, işletmelerde, restoranlarda ya da evlerinizin bahçelerinde kullanabileceğiniz pergola tente çeşitleri son derece kullanımı kolay ve uygun fiyatlara Çınar Tente firmamız tarafından üretilmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana çeşitli sektörlere kaliteli ve yıpranmaz kumaşlardan meydana getirdiğimiz pergola tente, siz ve sevdikleriniz için hayatı daha yaşanabilir kılmaktadır. Doğa olaylarının istenmeyen yan etkilerinden korunmak ve hayatınızı daha kaliteli hale getirmek için tente ve branda sistemlerini kullanarak akılcı bir tercih yapabilir ve uzun süre ömrü olan bu ürünleri tercih ederek yağmur, rüzgar, kar, fırtına ve güneş ışığı gibi olumsuz durumları bertaraf edebilirsiniz.

Balkon pergola tente çeşidimiz yine firmamız tarafından evlerin balkonlarında kullanılmak üzere üretilmiştir. Kullanımı son derece kolay olan ve rahat bir hayat sunan bu sistemler evinizde eğlenceli zamanlar geçirmenize yardımcı olmaktadır. Balkonlarınızda ve teraslarda ailenizle birlikte huzurlu bir kahvaltı esnasında güneş ışıklarından korunmak amacıyla pergola tente sistemlerini kullanabilir ve pazar keyiflerinizi daha da artırabilirsiniz. Özellikle yazlık evlerinizde bu ürünleri monte ettirebilirsiniz. Çınar Tente firmamız ürünlerin model ve kumaş çeşitlerini seçmenizin ardından profesyonel ekibiyle birlikte sizlere kurulum ve montaj kısmında destek olmakta ve uzun süren garantili çalışmalarına devam etmektedir. Kullanım sağlamaya başladığınız andan itibaren uzunca yıllar ürünlerimizin garantili bakımı yine firmamız aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Pergola Tente Metrekare Fiyatları

Pergola tente metrekare fiyatları hakkında gerekli bilgileri Çınar Tente ofisimize gelerek ya da web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bütçenize dost ve en uygun pergola tente fiyatlarını sizler için minimal düzeylere indirdik ve hayatınızda daha konforlu bir yaşam alanı açmanıza bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalıştık. Yaptığımız çalışmalarımızın sonucunda kaliteli kumaşlardan ve sağlam destekleyici yapılardan oluşan pergola tente ürünlerimizi dilediğiniz anda ister web sitemiz üzerinden isterseniz de ofislerimize gelerek temin edebilir ve çok kısa bir süre içerisinde kurulum, montaj işlemleri konusunda teknik destek alabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?