Mafsallı Tente Nedir ?

Mafsallı Tente

Mafsallı tente Çınar Tente tarafından üretilen ve son derece kaliteli hammaddeden yapılan şık tasarımı ile müşterilerin dikkatini çeken üründür. Yıllardır tente sektöründe yer alan firmamız birçok tente çeşidi üretmekle birlikte mafsallı tente türünde de ürünler piyasaya sunmuştur. Müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına göre piyasaya sunduğumuz bu ürünlerde kaliteli hammadde ve titiz işçilik sergiledik.Yılların tecrübesi ve müşterilerimizin bize olan güveni sayesinde sektörde büyük başarılara imza attık. Tente ve branda sektöründe uygun fiyat ve kaliteli ürünler müşterilerimize sunduğumuz için yıllardır en çok tercih edilen firmalar arasında yerimizi aldık. Ürettiğimiz ürünlerde kötü hava şartlarını da düşünerek dayanıklı malzemeler kullanıyoruz. İmalathanemizde ürettiğimiz tenteler de bu kötü hava şartlarını göz ardı etmeden piyasaya sunulan, sizleri bir çatı gibi koruyan tasarım harikası ürünlerdir. Bizim için müşteri memnuniyeti önemli olduğundan sadece ürünün satışı ve montajı aşamasında değil daha sonraki kullanım sürecinde de sizlerin yanında yer almaktayız. Ürünlerimiz garantilidir ve montajdan sonra herhangi bir sorun yaşarsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mafsallı Tente Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı tente, firmamızın ürettiği tente çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Daha çok günümüz koşullarında küçük alanlarda kullanılmak üzere firmamız profesyonelleri tarafından tasarlanmıştır. Kullandığımız kumaşın kalitesi de kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Cafe, Restaurant ya da özel mülklerde kullanıma uygun olan mafsallı tentelerde birçok özellik bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  • Kendine has bir kullanım yapısı ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlar.
  • 1,5- 2- 2,5 ve 3 santimetreye kadar ileri doğru açılabilen teknik yapısından dolayı cafe, restoran ve küçük işletmeler için oldukça kullanışlı bir üründür
  • Kullanım esnasında sağlam monte edildiği takdirde herhangi bir kaza yaşanmaz.
  • Firmamızın ürettiği ekonomik modellerden biridir
  • Hızlı ve kolay açılıp kapanabilme mekanizmasına sahiptir.
  • Dış etkilere karşı cafe, restaurant tarzı işletmelerinizi büyük ölçüde koruma altına alır.

Mafsallı Tente Nerelerde Kullanılır?

Çınar tente firmamızın ürettiği mafsallı tente modelimiz birçok kullanım alanına sahip olmakla birlikte esas olarak cafe,restaurant, küçük işletmeler, evler ve mekanlarda kullanım alanı bulmaktadır. Bu gibi küçük alanlarda şık ve estetik duruşu ile mekana ferah bir hava katmaktadır. Aslında sadece bu mekanlar ile  kullanımı sınırlı kalmayan mafsallı tente, aklınıza gelebilecek her alanda güneşten veya olumsuz hava şartlarından korunma sağlamak isteyenlerin tercih edebileceği bir üründür. Yani mafsallı tente kullanım alanı oldukça geniştir.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyatları müşterilerimizin kullanacağı alana ve istedikleri kumaşın türüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak şunu söylememiz gerekir ki; firmamız mafsallı tente üretimi yaparken hammaddeyi tamamen yerli üretimden kullandığı için bu ürünler oldukça ekonomik bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Herhangi bir endişe yaşamadan gönül rahatlığıyla mafsallı tente siparişinizi firmamıZ yetkililerine verebilirsiniz.

Mafsallı tente diğer tente çeşitlerimiz gibi güneş ışığından yağmurdan ve rüzgardan korunmak amacıyla yapılmış bir ürünümüzdür. Bu ürün, genel olarak dış alanda kullanım amacıyla üretilmiş olup mafsal fonksiyonu sayesinde açılıp kapanabilen özelliğine sahiptir. Her mevsim kullanıma açık olan mafsallı tente ürünümüz şık ve rahat tasarımı ile müşterilerimizin ilgisini çekmeyi başarmıştır. İstenilen her kalitede ve her desende branda modelimiz mevcut olup müşterilerimizin isteğine göre değişik tasarımlarda ürünler piyasaya sunmaktayız. Mafsallı tentenin gövdesinde kullandığımız metal destekler dayanıklı olup uzun süre kullanıma uygundur.

Mafsallı tente modelimize destek sağlayan kolları tamamen açıldığında tente çeşidimiz yaklaşık 3,5 metreye kadar uzayabilmektedir. Firmamız müşterilerimizin isteğine göre motorlu, güneş sensörlü ya da rüzgar sensörlü modellerini üretip piyasaya sunmaktadır. Bu sayede işletmenizde ya da evinizde kullandığınız mafsallı tenteyi aç-kapa yaparak vakit kaybı yaşamayacaksınız ve otomatik olarak bu işlemleri oturduğunuz yerden gerçekleştirebileceksiniz. Tercih ettiğiniz mafsallı tente modelleri motor barındırıyorsa uzaktan kumanda kullanarak da kendiniz çalıştırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteklerine göre değişik renk ve desende branda kumaşlarımız imalathanemizde mevcut olup, bunları tente haline getirmekteyiz. Firmamızın ürettiği mafsallı tente modelimiz müşterilerimiz tarafından gönül rahatlığı ile alınıp kullanılabilmektedir. Yüzlerce çeşit kumaş seçeneğimiz ile tentelerinizin brandaları artık daha estetik bir duruş gösterecektir. Şık ve zarif tasarımları, kaliteli hammadde ile birleştirerek mafsallı tente modelimizi oluşturduk ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Niçin Mafsallı Tente Modeli Tercih Etmeliyim?

Mafsallı tente modelimizi öncelikli olarak kullanım alanınıza uygun bir şekilde branda ve destek sağlayan yapılarını belirleyerek seçmelisiniz. Bu konuda sizlere firmamız personelleri yardımcı olacak ve kullanım alanınıza uygun mafsallı tente çeşidimizi size önerecektir. Örneğin; evinizin bahçesinde kullanmayı düşünüyorsanız küçük ve şık bir tasarıma sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Cafe, restaurant ya da küçük işletmeler için mafsallı tente düşünceniz var ise bu durumda olumsuz hava şartlarına ve güneş ışığına dayanıklı, açılıp kapanabilen ve uzaktan kumandaya sahip olan mafsallı tente modelimizi tercih etmeniz sizin için büyük avantaj olacaktır. Firmamızın ürettiği mafsallı tente ürünlerimizde birçok kullanım kolaylığı yer aldığından dolayı müşterilerimiz de bu kolaylıkları kullanarak hayatlarını daha rahat bir şekilde yaşayabilmektedir. Ani bastıran yağmur, deli esen rüzgar ya da kavurucu sıcaklar artık işletmenize zarar vermeyecek. Ürettiğimiz mafsallı tenteler sayesinde her türlü olumsuz hava şartlarından korunacak ve işlerinizi yapmaya devam edeceksiniz.

Mafsallı tente modellerimiz Çınar tente kalitesi ile üretilmiş olup her geçen gün farklı renk ve desenlerde branda çeşidi ile müşterilerimizin dikkatini çekiyor. Firmamız bu anlamda diğer tente firmalarının oldukça önüne geçmiş ve değişik tasarımlar elde edebilmek adına bir takım çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalarımızın sonucunda müşterilerimiz bize güven duymuş ve tüm tente ihtiyaçlarında firmamızı tercih etmişlerdir.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?