Pergola Tente Nedir ?

PERGOLE TENTE

Pergole Tente modelimizin kullanım alanı çok geniş olup, cafe, restoran, teras ve bahçe gibi açık kullanım alanlarınızın kapalı alanlara dönüştürülmesi için dizayn edilmiş, istenirse otomatik olarak da ayarlanılabilen bir tente modelidir. Yarı açık alanlarınızı dört mevsim de kullanabilmeniz için Çınar Tente tasarımcıları tarafından üretimi sağlanmıştır. Pergola Tente, mekanlarınıza daha şık ve ferah bir kullanım alanı katarak kullanım alanlarından en ideal fayda sağlamınıza yardımcı olacaktır.

Pergole tente modelimiz isterseniz bağımlı isterseniz bağımsız alanlarınızda kullanabileceğiniz harika bir kapatma sistemi düşünülerek tasarlanmıştır. Değişik renk ve zengin ürün yelpazemizle pergola tente ürünlerimiz dış mekanları daha kullanışlı kılar. Yaşam alanlarınıza ferahlık katar. Genel olarak önden destekli direkler veya isteğe göre duvara monte edilebilen askılı materyaller kullanılarak uygulanabilir. Ön direkler kullanılmadığı takdirde cafe veya restoran manzaralarından daha fazla istifade edilebilir.

Pergole tente, modern görünüşü ve şık kıvrımlarıyla mekanlarınıza estetik bir görünüm katar. Çınar Tente markası kalitesinde yapılan pergole tente türlerimiz dinamik dokusuyla yaşamdan keyif almanıza olanak sağlar.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?