Tente Sistemleri

Çınar Tente

Tente Sistemleri

Çınar tente firması olarak İstanbul ili ve ilçelerine profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile her bütçeye uygun olacak şekilde tente hizmeti vermekteyiz. Etkin müşteri ilişkilerimiz ve uzman tente montajı kadromuz ile bu sektörde en üst seviyeye ulaşmak ve kaliteli projelere imza atmak tek amacımızdır. Kurulduğumuz andan itibaren geniş bir müşteri portföyüne sahip olduğumuz için tente sektöründe başarılı birçok projede yer aldık. Müşterilerimizin tente ihtiyaçlarını biliyoruz ve kullanım alanına göre tente modeli seçme konusunda onlara yardımcı oluyoruz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizden dolayı yıllardır sorunsuz hizmet ve zamanında teslimat prensiplerimizden asla vazgeçmedik. Müşterilerimize her zaman kaliteyi uygun fiyatlara sunduğumuz için tercih edilen tente firmaları arasında yerimizi aldık. Tente sektöründe tüm yenilikleri takip ederek bu anlamda ürün çeşitliliğimize birçok pozitif etkiler bıraktık.

Tente sistemleri konusunda gerek tente modelleri çeşitleri olsun gerekse montaj ve kurulum aşaması olsun her türlü detayda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz ve onların tente ihtiyaçlarına kaliteli bir şekilde cevap veriyoruz. Uygun ödeme koşullarımız sayesinde müşterilerimizin tente ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmak bizim temel görevlerimiz arasındadır. Müşterilerimiz de bizim kaliteden ve güvenilir alışverişten vazgeçmediğimizi bildikleri için sürekli olarak bizi tercih etmektedir. Tente imalatı konusunda tamamen yerli malzemeler kullandığımızdan dolayı ürünlerimiz oldukça ekonomiktir. Çalışanlarımızın da tente sistemleri konusunda kendilerini sürekli geliştirebilmeleri açısından birçok eğitime katılımlarını destekliyoruz Şirketimizin kısa sürede büyük başarılar elde etmesinin özverili çalışmalarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz.

Tente Modelleri

Firmamız kurulduğu andan itibaren tente üretim konusunda birçok kaliteli çalışmalar sergilemiş ve çeşitlilik konusunda farklı tasarımlar ile müşterilerin odağı haline gelmiştir. Güneşlik ve tente sistemleri ürünlerinde müşterilerimizin ihtiyacına göre birçok ürün çeşitliliğimiz mevcuttur. Güneşin kavurucu sıcağından korunmak ya da olumsuz hava şartlarında korunaklı bir alan elde edebilmek için tente sistemleri hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Firmamız da sizlerin bu ihtiyacını karşılayacak kalitede tente üretimi konusunda oldukça profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Yıllardır yer aldığımız bu sektörde işimize olan saygımız neticesinde müşterilerimizin ihtiyacına kaliteli çalışmalar yaparak cevap veriyoruz. Firmamız müşterilerimize sunduğumuz ürün çeşitliliği sayesinde İstanbul ilinde tente sistemleri alanında öncü kuruluş haline gelmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz tente çeşitlerimiz şu şekildedir;

 • Mafsallı tente
 • Pergola tente
 • Kasetli tente
 • Çift açılır tente
 • Körüklü tente
 • Sabit tente
 • Kış bahçesi
 • Şemsiye tente
 • Kamyonet tente
 • Yarasa tente
 • Yat tente
 • Win tente

Tente çeşitlerimiz oldukça fazla olup her kesimden bütçeye hitap eden modellerimiz, firmamız tarafından uzun ömürlü kullanım sağlayacak şekilde üretilmektedir. Kaliteye verdiğimiz önem üst seviyelerde olduğu için müşterilerimiz ile olan ilişkilerimiz de daima verimli ve ileriye dönük bir şekilde ilerlemektedir.

Tente sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar gösteren firmamız, sizlerin tente ihtiyacını birtakım teknik özelliklere önem vererek karşılamaktadır. Öncelikli olarak tenteyi kullanmak istediğiniz alanı bilmemiz gerekir. Örneğin bir kafe ya da işletme için tente kullanılacaksa bu durumda daha şık tasarımlara sahip tente modellerimizi tercih edebilirsiniz. Eğer özel mülkiyet için tente ihtiyacınız varsa kış bahçesi ya da şemsiye tente modellerimize göz atabilirsiniz. Sizlere tente modeli seçme konusunda yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Güneşlik Ve Tente Sistemleri Fiyatları

Tente sistemleri fiyatları firmamız tarafından kullanım alanı büyüklüğüne ve tente çeşidine göre belirlenmekte ve birtakım farklılıklar içerebilmektedir. Bu anlamda öncelikli olarak çalışanlarımız müşterilerimizden satın alacakları tenteyi nerede kullanacakları hakkında bilgi almaktadır. Kullanım alanınıza göre uygun tente seçimi konusunda sizlere gereken desteği sağlıyoruz. Web sitemizde yer alan tente modellerimizi inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz mağazamıza gelip size uygun tente modelini birlikte seçebiliriz. Tente modelinize karar verdikten sonra kurulum ve montaj aşamaları için profesyonel ekip arkadaşlarımız kullanım alanınıza kadar gelmekte ve tenteyi kullanıma hazır bir hale getirmektedir. Ardından firmamız müşterilerimize sunduğu tüm ürünlerde belirli bir süre garanti hizmeti sunduğu için tente bakımlarını da belirli aralıklarda yapmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde tente alışverişlerinizde herhangi bir sıkıntı yaşamayacak ve güneşten ya da olumsuz hava koşullarından kaliteli bir şekilde korunma sağlayacaksınız.

İyi Bir Tente Sisteminde Bulunması Gereken Özellikler

 • Firmamız çalışanları öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyacına göre tente modeli seçimini belirlemektedir. Müşterilerimize bu konuda yardımcı oluyoruz ve kullanım alanlarına göre en uygun tenteyi seçiyoruz.
 • Daha sonra bir kafede ya da çeşitli işletmeler için kullanılacaksa dayanıklı olma ve uzun süre kullanılma özelliklerinin bulunmasına dikkat ediyoruz.
 • Tentenin kullanacağı alanın sosyal dokusu da son derece önemlidir. İnsanların gözüne hoş gelen tente sistemleri kullanmak hem işletmeler için hem de özel mülkiyetler için son derece akılcı bir tercih olmaktadır.
 • Tente seçimi yapıldıktan sonra kurulum ve montaj aşamaları için çalışanlarımız kullanılacak alana gelmekte ve tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 • Tente sistemleri montaj ve kurulumunu gerçekleştirdikten sonra firmamız sizlere belirli bir süre garanti hizmeti sunmaktadır. Bu süre zarfında montajını yaptığımız tentelerin tüm bakım ve onarımları firmamıza aittir.

İyi bir tente sisteminin özellikleri arasında olmazsa olmaz şartlarımızdan biri dayanıklılık ve kalitedir. Bu anlamda firmamızda ürettiğimiz tüm tente ürünlerinde kaliteli kumaşlar kullanıyoruz ve teknik detaylara sağlam olması açısından büyük önem veriyoruz. Kumaş çeşitliliğimiz oldukça fazladır ve müşterilerimiz kendi zevklerine uygun olan kumaş modelini kolay bir şekilde tercih edebilmektedir. Bu anlamda sektörün ileri gelen firmalarından olduğumuz için çalışanlarımızla ve müşterilerimiz ile koordineli bir şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimizden aldığımız güven ve yılların bize getirdiği tecrübe neticesinde tente sistemleri konusunda İstanbul ilinde öncü firmalar arasında yerimizi aldık ve uzun süre bu konumumuzu koruyacağımızdan eminiz.× Nasıl Yardımcı Olabilirim ?